4241/1 EMERALD PEARL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 4241/1 |
| Color | BLUE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 11 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 127cm / 50inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 350kg |